
У Златопольській громаді керівників установ та організацій, підприємців, власників будинків та земельних ділянок просять покосити траву до 1 червня.
Про це мер Златополя Микола Бакшеєв повідомив у своїх соцмережах.
Як зазначено в повідомленні, відповідно до правил благоустрою, необхідно терміново:
• скосити бур’яни на узбіччях доріг, у полях, на територіях, прилеглих до підприємств, магазинів, установ та приватних будинків;
• прибрати сміття, будівельні матеріали та гілки;
• упорядкувати клумби та газони.
З 1 червня 2026 року уповноважені особи перевірятимуть стан територій та за необхідності складатимуть адміністративні протоколи. За порушення правил благоустрою загрожує штраф у розмірі 1700 грн.
Слобожанка
Фото: mayday.com.ua
