
Міський голова Златополя Микола Бакшеєв продовжує серію своїх робочих поїздок. 27 травня у Києві він взяв участь у масштабному заході, що був присвячений плануванню відбудови українських громад.
Захід, організований програмою Polaris, мав назву «Планування відновлення на місцевому рівні: досвід та результати».
«Ця зустріч об’єднала міжнародних експертів, урядовців та лідерів місцевого самоврядування задля пошуку ефективних рішень у відбудові та розвитку територій», – розповів Микола Бакшеєв Златопільський громаді.
Разом з експертами, урядовцями та лідерами він взяв участь у обговореннях наступних тем:
▪️ Як громадам перейти від хаотичних запитів до чітких планів відновлення.
▪️ Що робити з демографічними прогнозами та як розвивати людський капітал під час воєнного стану.
▪️ Як залучати місцевих мешканців до планування, щоб почути голос кожного.
«Досвід, здобутий під час сьогоднішніх дискусій, стане основою для подальших кроків у відновленні нашої громади, залученні міжнародної підтримки та створенні комфортного, безпечного простору для кожного жителя», – запевняє Микола Бакшеєв.
Підписуйтесь на нас у Telegram
Нагадаємо, на початку місяця мер Златополя з першим заступником відвідали Італію.
Слобожанка
Фото: t.me/MykolaBaksheev
