
6 травня 2026 року міський голова Златополя Микола Бакшеєв разом із першим заступником Антоном Ореховим перебували з робочим візитом в Італії, де провели зустріч із керівництвом міста-побратима Буччинаско — мером Ріно Пруітті та радницею Анною Аркарі.
Як повідомляє Facebook-сторінка Comune di Buccinasco, сторони обговорили поточну співпрацю громад, зокрема вже реалізовані та заплановані проєкти у сферах медицини, культурних обмінів та спортивних ініціатив. Окремо згадувалося про подальший розвиток партнерства між містами, які підписали угоду про побратимство у вересні минулого року.
Також йшлося про запланований приїзд до Італії групи вихованців Златопільської ДЮСШ у межах програм обміну між громадами.
Підписуйтесь на нас у Telegram
Нагадаємо, у березні 2026 року мер Златополя взяв участь у коференції в Києві.
Слобожанка
Фото: facebook.com/Comune.Buccinasco
